psycholog, psychoterapeuta

Specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczają kryzysów osobistych, egzystencjalnych lub zawodowych, zmagają się z chronicznym stresem, oraz odczuwają stany lękowe i depresyjne. Prowadzę psychoterapię zorientowaną na rozwój osobowości i pomagam pacjentom w rozwikłaniu wewnętrznych konfliktów oraz odnalezieniu nowych perspektyw w celu zbudowania wewnętrznej równowagi i poprawy funkcjonowania.

 

Pomagam osobom, które napotykają na trudności w relacjach z najbliższymi, doświadczają wykluczenia, opresji lub przemocy, albo zmagają się z uzależnieniemi i współuzależnieniem. Wspieram pacjentów w odzyskaniu poczucia bezpieczeństwa, zbudowaniu wewnętrznej akceptacji, wypracowaniu skutecznych sposobów radzenia sobie ze stresem oraz poprawie komunikacji z innymi.

Prowadzę również terapię zaburzeń odżywiania. Pomagam w zrozumieniu głębszych przyczyn i mechanizmów problemów żywieniowych, zbudowaniu akceptacji własnego ciała, skutecznym rozpoznawaniu i wyrażaniu emocji oraz przebudowie relacji mających wpływ na nasze samopoczucie i funkcjonowanie.

 

Posiadam duże doświadczenie w pracy z pacjentami różnych kultur, ras i narodowości oraz w psychoterapii międzykulturowej (szczególnie dla osób żyjących poza krajem pochodzenia). Oferuję terapię w języku angielskim.

W procesie terapeutycznym najważniejsza jest dla mnie pozytywna relacja z drugim człowiekiem, dająca przestrzeń i bezpieczeństwo.

Ukończyłam studia psychologiczne na Palo Alto University w Kalifornii. Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam w Klinice Psychologicznej w San Mateo, Centrum Leczenia Zaburzeń Żywienia w Menlo Park oraz w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Oakland.

 

Jestem miłośniczką kina, książek i dobrych seriali. Jeżdżę na nartach i rowerze.