psycholog, psychoterapeuta, hipoterapeuta

Praca psychologa jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą. Widząc postępy i rozwój moich pacjentów, wiem jak bardzo to co robię wpływa na jakość życia. Moich pacjentów, ich rodzin, ale również i moje. Praca, w której drugi człowiek jest CELEM, jest tym w czym naprawdę się spełniam… i moi pacjenci to widzą. Moment, w którym moi pacjenci odnajdują swoją przestrzeń i zaczynają rozumieć się z otoczeniem, gdy rodziny zaczynają się akceptować i szanować, jest tym co daje mi nieporównywalną z niczym satysfakcję z tej pracy.

 

Specjalizuję się w terapii osób z trudnościami w komunikacji międzypokoleniowej, dzieci i młodzieży z problemami szkolnymi, dzieci i młodzieży z obniżonym poczuciem własnej samooceny, a także zaburzeniami rozwojowymi, zaburzeniami zachowania, zaburzenia emocjonalnymi, ADHD, zespołem Aspergera, Autyzmem, FAS, dziećmi i młodzieżą z MPD.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa i terapeuty. Wychodząc na wprost oczekiwaniom moich pacjentów, nie zamykam się na jeden rodzaj terapii i zawsze staram się dostosować do konkretnej osoby. Moje wykształcenie z zakresu psychologii i psychoterapii, bez przerwy uzupełniam i aktualizuję na licznych kursach i szkoleniach, min.:

 

  • podyplomowe studia na Uniwersytecie Warszawskim z „Diagnozy klinicznej dziecka i jego rodziny”
  • III stopniowy kurs Stosowanej Analizy Zachowani terapii behawioralnej organizowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Behawioralnej oddział Association for Behavior Analysis International
  • szkolenie z Alternatywnej Metody Komunikacji MAKATON
  • szkolenie z testów projekcyjnych
  • kurs z bajkoterapii klinicznej
  • a także: Terapia złości i agresji u dzieci, Diagnoza dojrzałości przedszkolnej i szkolnej, Diagnoza i terapia zaburzeń lękowych u dzieci, Dziecko z rodziny alkoholowej – zespół FAS

 

Ostatnio rozpoczęłam również naukę w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej.