Jesteśmy wyjątkowi! Co nas wyróżnia? Pracujemy z pasją i angażujemy się w historię ludzi, którzy do nas przychodzą. Jedną z zasad psychoterapii jest utrzymanie dystansu względem klienta. My z założenia sprzeciwiamy się tej zasadzie, uważamy, że nasze 100% zaangażowanie gwarantuje skuteczność. Jesteśmy dla Was, czekamy i dokładamy wszelkich starań, żeby było Wam dobrze na świecie. Przyjmujemy na siebie Wasz ból, cierpienie, rozterki z jednoczesnym zapewnieniem sobie bezpiecznej przestrzeni. Lubimy się wzajemnie, współpracujemy, utrzymujemy się w dobrej kondycji własnej, bo tylko silny terapeuta może stanowić oparcie. Korzystamy z superwizji i cały czas się kształcimy. W naszym zespole jest nas wielu. Możesz przeczytać o każdym z nas poniżej. Psychologiczna złożoność problemów współczesnego człowieka stworzyła nową jakość pracy i profesjonalnego podejścia. Koniecznością stało się łączenie różnych specjalizacji i umiejętność pracy zespołowej. I właśnie to nas wyróżnia, właśnie to jest naszą mocną stroną. Dzięki interdyscyplinarności i wzajemnej współpracy, pozytywnej energii i pasji, jesteśmy w stanie pomóc każdemu, bez względu na naturę jego problemu bo to, co najważniejsze nosimy zawsze przy sobie – otwartość, życzliwość, akceptację, szacunku, dyskrecję i zrozumienie.

 

Działamy zespołowo – psycholodzy i lekarze psychiatrzy – zapewniamy kompleksowe wsparcie na poziomie indywidualnym i grupowym. Pomagamy dorosłym, młodzieży, dzieciom, parom i całym rodzinom.

 

Przyjmujemy w nowoczesnej, kameralnej przestrzeni o ciepłym i domowym charakterze. Gabinety mają podwyższoną akustykę zapewniającą intymność, własny system wentylacji i klimatyzację. Utrzymują i dostosowują do potrzeb temperaturę do pracy, bez względu na porę roku. W końcu komfort pracy też jest ważny.

Dominika Słomińska

psycholog, neuropsycholog, terapeuta rodzinny, diagnosta dzieci

Tymczasowy brak możliwości zapisu