Jedni z wielu ale jednak nie tacy sami. Psychologiczna złożoność problemów współczesnego człowieka stworzyła nową jakość pracy i profesjonalnego podejścia. Koniecznością stało się łączenie różnych specjalizacji i umiejętność pracy zespołowej. I właśnie to nas wyróżnia, właśnie to jest naszą mocną stroną. Dzięki interdyscyplinarności i wzajemnej współpracy, pozytywnej energii i pasji, jesteśmy w stanie pomóc każdemu, bez względu na naturę jego problemu bo to, co najważniejsze nosimy zawsze przy sobie – otwartość, życzliwość, akceptację, szacunku, dyskrecję i zrozumienie.

Działamy zespołowo – psycholodzy i lekarze psychiatrzy – zapewniamy kompleksowe wsparcie na poziomie indywidualnym i grupowym. Pomagamy dorosłym, młodzieży, dzieciom, parom i całym rodzinom.

Przyjmujemy w nowoczesnej, kameralnej przestrzeni o ciepłym i domowym charakterze. Gabinety mają podwyższoną akustykę zapewniającą intymność, własny system wentylacji i klimatyzację. Utrzymują i dostosowują do potrzeb temperaturę do pracy, bez względu na porę roku. W końcu komfort pracy też jest ważny.