Dominik Gebler

Dominik Gebler

psycholog, psychoterapeuta, trener

    Od 11 lat zajmuję się psychoterapią ukierunkowaną na rozwój osobowości, analizą snów, psychoterapią doświadczeń traumatycznych oraz interwencją kryzysową.

     Pracuję z dorosłymi i młodzieżą wkraczającą w pełnoletność. Moi pacjenci zainteresowani są rozwojem osobistym, doświadczają kryzysów zawodowych (degradacja, utrata wizerunku, rywalizacja) i osobistych (rozstanie, zdrada, brak sensu i celu w życiu). Mieli bolesne dzieciństwo i trudną nastoletniość, dlatego boją się zaufać. Ponieważ obawiają się bliskości mają trudności z budowaniem relacji. Żyją w przewlekłym stresie, doświadczają stanów lękowych i depresyjnych.

Pomagam także osobom po wypadkach komunikacyjnych, w traumatycznej żałobie (trwającej nazbyt długo), po stracie ciąży, w przewlekłej chorobie, doświadczającym przemocy psychicznej i fizycznej.

Prowadzę strategiczne doradztwo psychologiczne i treningi rozwoju osobistego. Specjalizuję się w psychologii stresu i psychologii kryzysu. Projektuję i wdrażam zindywidualizowane programy szkoleniowe dla firm i instytucji. Od 2008 roku zarządzam Centrum Terapii i Kreatywności, dawnym Centrum Terapii i Interwencji Kryzysowej. Współpracuję z mediami w zakresie popularyzacji wiedzy psychologicznej i problemów psychoterapii.

Byłem członkiem delegacji zabezpieczającej w dniach 11-15 kwietnia 2010 roku pobyt rodzin ofiar katastrofy samolotu specjalnego TU-154M w Moskwie z ramienia Ministerstwa Zdrowia.